Cennik

Cennik

 
Powyższe ceny dotyczą jednej doby pobytu.
Przy pobycie na jeden nocleg zostanie pobrana opłata dodatkowa za sprzątanie w wysokości 50 zł. 
Dzieci do lat 4 bez opłat.
Dzieci w wieku: 5 - 14 lat opłata 30 zł / os / doba.
W przypadku pobytu jednej osoby w pokoju 2-osobowym: 1,5 x stawka w danym okresie.
Łagodne psy: 10 zł / doba.
Uwaga: Przy pobytach powyżej 5 dni oraz dla grup powyżej 4 osób ceny ustalane są indywidualnie.

Wysoki sezon:
  • ferie (styczeń-luty),
  • okres wakacyjny (czerwiec-wrzesień),
 
Konto do przelewów krajowych: [mBank] – Nr konta: 95 1140 2004 0000 3802 7531 0257
 
Regulamin:
 
1. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej lub telefonicznie i jest ona wiążąca wraz z akceptacją ogólnych zasad rezerwacji.
2. Warunkiem rezerwacji jest wpłata w ciągu trzech dni roboczych od dokonania rezerwacji 30% zadatku na konto „Mała Czantoria” (z podaniem terminu pobytu i nazwiska osoby dokonującej rezerwacji).
3. Pozostałą należność z wcześniej zamówionej usługi należy uregulować w dniu przyjazdu, gotówką.
4. Gość zostanie obciążony 50% całkowitej ceny zarezerwowanego pobytu w przypadku gdy odwoła rezerwację po jej dokonaniu, a całkowitą ceną pobytu w przypadku gdy odwoła rezerwację w ciągu 3 dni przed planowanym przyjazdem.
5. W przypadku rezygnacji z części pobytu wcześniej zarezerwowanego, nie przysługuje zwrot kosztów ani obniżenie ceny.
6. W dniu przyjazdu Gość zobowiązany jest do uiszczenia opłaty klimatycznej za każdy dzień pobytu. Stawkę ustala Urząd Gminy w Ustroniu. Stawka obowiązująca od 01.01.2016: opłata uzdrowiskowa w wysokości 2,80 zł x ilość osób x ilość dni (dzieci do lat 18 płacą 1,40 zł).
7. W okolicy parkingów, na balkonach, na schodach, na placu zabaw dzieci powinny przebywać pod opieką osób starszych.
8. Wychodząc z pokoju prosimy sprawdzić, czy oświetlenie zostało wyłączone, woda zakręcona oraz zamknięte okna (dla bezpieczeństwa można zostawić uchylone).
9. Doba hotelowa trwa w dniu przyjazdu od godziny 15:00 do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.
10. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej, która obowiązuje od 23:00 do 7:00 oraz porządku i czystości w pokojach i łazienkach.
11. W razie naruszenia i zakłócania przez Gościa porządku wcześniej ustalonego, „Mała Czantoria” ma prawo ze skutkiem natychmiastowym rozwiązać umowę z Gościem oraz obciążyć go kosztami za ewentualnie poniesione szkody.
12. O wszelkich szkodach powstałych w obiekcie, w czasie pobytu, Gość ma obowiązek niezwłocznie poinformować właściciela „Małej Czantorii”. Za szkody powstałe z winy Klienta „Mała Czantoria” ma prawo obciążyć Klienta adekwatną rekompensatą finansową.
13. Za rzeczy wartościowe pozostawione w pokoju Gościa „Mała Czantoria” nie odpowiada.
14. W pokojach, łazienkach obowiązuje całkowity zakaz sporządzania posiłków oraz używania urządzeń elektrycznych o wysokiej mocy. Można korzystać tylko z urządzeń elektrycznych znajdujących się na wyposażeniu obiektu.
15. W obiekcie „Mała Czantoria” obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, fajek itp.
16. W przypadku stwierdzenia w pokoju Gościa osoby nie zameldowanej, która nie dokonała opłaty za pobyt, „Mała Czantoria” ma prawo nałożyć karę w wysokości 200% zgodnie z obowiązującym cennikiem.
17. „Mała Czantoria” może odwołać rezerwację w przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności przed jej rozpoczęciem, lecz zobowiązuje się do przedstawienia podobnej oferty pobytowej w innym obiekcie, względnie dokonać zwrotu uiszczonej należności.
18. Reklamacje co do warunków zakwaterowania „Mała Czantoria” przyjmuje i zobowiązuje się do sprawdzenia ich zasadności. Nie mogą one jednak mieć wpływu na obniżenie kosztów i skrócenie pobytu.
19. W dniu wyjazdu prosimy o sprawdzenie, czy nie pozostawiono rzeczy w pokoju, łazience i lodówce.
20. Po zakończeniu pobytu Gość zobowiązany jest do zwrotu kluczy, w sposób uzgodniony z właścicielem ‘Mała Czantoria’. W razie zgubienia kluczy Gość zostanie obciążony kwotą 30.00 zł.
21. Po uprzednim uzgodnieniu, akceptujemy spokojne zwierzęta. Za ewentualne szkody wyrządzone przez zwierzę, finansowo odpowiada jego właściciel.


 
Copyright ©2016 Mała Czantoria, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 14733